Share on Facebook

Lider Przedsiębiorczości 2012

otel Hetmański *** znajduje w atrakcyjnej lokalizacji przy trasie międzynarodowej E67, dzięki czemu jest on doskonałym miejscem odpoczynku dla Podróżnych. Wysokie walory turystyczno-przyrodnicze ziemi rawskiej czynią nasz hotel wymarzonym miejscem odpoczynku dla osób pragnących spędzić weekend z dala od wielkomiejskiego szumu, jak i doskonałym miejscem na organizację konferencji połączonej z wyjazdem integracyjnym.

otel graniczy z wielkim lasem. Organizujemy w lesie grzybobrania i relaksacyjne spacery. Wieczorne szalone kuligi z pochodniami są naszą specjalnością. Latem, przejazdy bryczkami przez lasy i pola pozwolą Ci, Gościu, zasmakować piękna polskiej przyrody. A wszystkie te atrakcje będą, rzecz jasna, zakończone swawolami przy ognisku okraszone muzyką na żywo w wykonaniu kapeli regionalnych.

Poprawa kondycji fizycznej naszym zdaniem nie powinna odbywać się w fitness club-ie, ale na rowerze górskim. Liczne ścieżki czekają na Ciebie. Na oddalonym o 2 km zalewie „Tatar” można pływać łódką, kajakiem lub rowerem wodnym.

Jeżeli masz ochotę na chwilę spokoju i zadumy, my wyjdziemy Ci, Gościu, naprzeciw z adekwatną ofertą. Organizujemy wędkowanie w pobliskich stawach lub na zalewie, który posiada specjalną wydzieloną strefę ciszy.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozrywkami współczesnymi to dobrze trafiłeś. Współpracujemy z firmami, które organizują różne imprezy: przejazdy quadami, paintball, spływ kajakami, organizację dyskoteki lub karaoke z DJ-em, pokazy rycerstwa z udziałem publiczności.

Dla ciekawych historii ziemia rawska oferuje XIV-wieczny, dobrze zachowany Zamek Książąt Mazowieckich.

Zamek Książąt Mazowieckich
Zalew Tatar

Nie pozwolimy Ci się, Gościu, nudzić. Organizujemy tylko atrakcje na najwyższym poziomie, bo szlachectwo zobowiązuje.


Copyright 2008-2013 Hotel Hetmański ***, Podlas 46, 96-200 Rawa Mazowiecka, hotel@hetmanski.pl, tel. +48 46 814-00-61, fax +48 46 814-42-32 | Kontakt i lokalizacja | PROTECTION Sylwester Owczarek | Regulamin Hotelu
Dodaj do ulubionych