Share on Facebook

Lider Przedsiębiorczości 2012

naszej restauracji serwujemy dania kuchni polskiej. Nasze potrawy to powrót do tradycyjnych sarmackich przepisów. Na nowo odkrywamy zapomniane receptury na wyśmienite dania kuchni szlacheckiej. Nasi kucharze czerpią inspiracje z przepisów przekazywanych w polskich dworach z pokolenia na pokolenie. Dla naszych kucharzy gotowanie to pasja tworzenia potraw, które Cię, Gościu, zachwycą.

hcemy abyś kosztując nasze dania przeniósł się w czasie do Rzeczypospolitej Szlacheckiej. Pragniemy oczarować Cię, Gościu, zapachem mięs pieczystych, pachnącymi mieszankami ziół, komponowanymi i udoskonalanymi przez pokolenia. W naszej restauracji poczujesz się jak w hetmańskim dworze.

Naszą ambicją jest zaproponowanie
kuchni zdrowej i smacznej,
bo szlachectwo zobowiązuje.

Restauracja Myśliwska oferuje dania przygotowywane wyłącznie z surowców najwyższej jakości. Wszystkie dania, w tym wędliny i ciasta produkujemy w naszej kuchni.
Specjalnością restauracji są wędliny przygotowywane przez mistrza masarstwa. Nie zawierają one sztucznych konserwantów, ani innych chemicznych dodatków.
W naszej karcie znajdziesz, Gościu, tradycyjne dania serwowane na szlacheckich stołach takie jak: żurek z kiełbasą białą własnego wyrobu, pierogi babuni z kapustą i grzybami, polędwiczki wieprzowe po hetmańsku, stek z jelenia, pstrąg górski w ziołach, szarlotka serwowana z gałką lodów waniliowych, bitą śmietaną, owocami, sosem czekoladowym oraz toffi i wiele innych dań. Polecamy również śniadanie hetmańskie, które daje energię od samego rana. W jego skład wchodzi bogaty wybór wędlin, pieczeni, pasztetów, serów, sałatek i pieczywa różnego rodzaju.

Menu Restauracji Myśliwskiej

Restauracja posiada 80 miejsc i jest klimatyzowana. Dla Gości zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Restauracja Myśliwska
Restauracja Myśliwska

Organizujemy imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, chrzciny, komunie, imieniny, rocznice i inne. Dla firm organizujemy: przyjęcia z orkiestrą i biesiady z udziałem braci herbowej. Restauracja realizuje zamówienia świąteczne.


Copyright 2008-2013 Hotel Hetmański ***, Podlas 46, 96-200 Rawa Mazowiecka, hotel@hetmanski.pl, tel. +48 46 814-00-61, fax +48 46 814-42-32 | Kontakt i lokalizacja | PROTECTION Sylwester Owczarek | Regulamin Hotelu
Dodaj do ulubionych